Zapisz się na newsletter

K.O.M.A Olfa

Creativeworld 2017

Data dodania: 2017-02-23 10:41:14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Creativeworld to najważniejsze na świecie międzynarodowe targi sektora artykułów dla hobby, rzemiosła i artystów, odbywające się co roku we Frankfurcie nad Menem.  Na Creativeworld, wystawcy prezentują nowe produkty, techniki i materiały dla sztuki dekoracyjnej & rzemiosła i kreatywnych hobby, dla grafików i projektantów tkanin.
Dla hurtowników i detalistów, marketów i centrów ogrodniczych, dla handlu internetowego i wysyłkowego, dla użytkowników komercyjnych i dla wszystkich z profesjonalnym zainteresowanie tematem targi Creativeworld są idealnym miejscem spotkań. Jako biznesowa platforma nowych trendów targi te są pierwszym portem do zawinięcia na początku roku biznesowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tegoroczna edycja targów Creativeworld 2017 odbywająca się w dniach 28-31 stycznia pod hasłem "Odśwież swój biznes ! " dzięki wieloaspektowemu programowi wydarzeń może pochwalić się największą liczbę producentów i produktów w historii imprezy. To nie tylko 15 procentowy wzrost w całkowitej liczbie 344 wystawców z 37 krajów, ale również fakt imponującego zainteresowania 8,657 odwiedzających od 94 krajów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na targach nie zabrakło oczywiście firmy OLFA prezentującej swoją aktualną ofertę. Wśród dobrze znanych produktów - również nowości :

 

1/ pierwszy w historii firmy nóż z odlewaną ciśnieniowo aluminiową rękojeścią  MXP-L  oraz MXP-AL;

 

2/ kolejny model noża segmentowego na ostrze 18mm oznaczony symbolem L-7 i L7-AL;

 

3/ ostrze krążkowe RB45H o  zwiększonej trwałości .